حس شما در مورد این متن چیست؟

commentبدون دیدگاه

حس شما درباره ی متن زیر چیست؟
« ما به روشی دست یافته ایم که می توانیم فقط در مدت ۱۰ روز کل دروس کنکور را ببندیم بطوریکه شما بتوانید براحتی رتبه ی زیر ۱۰۰ کنکور شوید. ما به شما تضمین می دهیم که اگر از این دوره ۱۰ روز راضی نبودید، پولتان را پس بدهیم. ما در کنکور گذشته صدها رتبه ی برتر کنکور داشتیم.
و یا نظرتان درباره ی این ادعا چیست؟
فلان شاگرد ما که معدلش ۱۰ بود فقط در طی یک برنامه ی بسیار حرفه ای چهارماهه موفق شد تا در رشته پزشکی دانشگاه تهران قبول شود. باور کنید موفقیت به همین راحتی است فقط کافی است که به ما اعتماد کنید.
یا اینکه عکس رتبه های برتر کنکور را در سایتمان منتشر کنیم و بگوییم که هر هزار نفر اول رشته های مختلف شاگردان ما بوده اند !
ما مشاورین و دبیران برجسته ی کنکور فقط به موفقیت بچه های شما می اندیشیم و بس . ما قلبمان برای موفقیت بچه های شما می تپد، خیلی از بچه ها به کمک فیلم های آموزشی کنکور ما موفق به کسب درصدهای ۱۰۰ در درس های مختلف شدند آنهم با معدل های نزدیک ۱۰ و ۱۱
پس با خیال آسوده بچه های خود را به ما بسپارید و یک رتبه ی برتر تحویل بگیرید؟

این شعارهای بسیار جذاب واقعا فاجعه است، اینگونه نیست؟ بنظرم هر کس این متن را بخواند می فهمد که این شعارها فقط توسط یک سری کلاه بردار نوشته شده که چیزی از مشاوره تحصیلی و کنکور نمی دانند. حس دیگری که به شما ممکن است منتقل شود احساس تنفر و غرور کاذب از این افراد و مؤسساتشان است.

اما اینها شعارهایی است که متأسفانه اینروزها از شبکه های مختلف تلویزیونی و سایت برخی از مؤسسات کنکور می شنوید و می خوانید

اما بیایید به بررسی تک تک این شعارها بپردازیم، چرا بسیاری از مردم دوست دارند تا دروغ بشوند! 

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست